74- مستند "بهترین کارخانه ها"

شبکه نشنال جئوگرافیک (National Geographic Channel) مجموعه مستندی تحت عنوان "Ultimate Factories" در حال پخش دارد که واقعاً دیدنی و جذاب است و ارزش وقت گذاشتن و تماشا کردن دارد. از جمله قسمتهای پخش شده میتوان به BMW Z4، Audi R8، Caterpillar 797B، Ferrari و ... اشاره کرد. در این مجموعه که تا کنون حدود 15 قسمت از آن پخش شده، در هر قسمت یکی از خطوط تولید و مونتاژ موجود در یکی از کارخانه‏های معروف مورد بررسی قرار گرفته است. آشنایی با فرآیندها و روشهای تولید اگرچه به طور معمول برای همه جذاب و جالب است اما به خصوص برای آنهایی که در رشته های فنی درس خوانده اند جذابیت دوچندان دارد. فارغ از نکات ریز و درشت موجود در خصوص آخرین روشهای تولید و ساخت و مونتاژ، جانمایی کارخانه، روشهای انبارداری و توزیع، تست و آزمایش و ... مصاحبه های کوتاهی که با برخی کارکنان خط تولید انجام گرفته حاوی نکات ارزشمندی در خصوص نحوه نگرش افراد نسبت به کار خود، آگاهی از ارزش کار و اعتقاد و پایبندی مطلق به برند تولیدی است که بعضاً انسان را تحت تأثیر قرار می دهد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

-  دیدن این مستند را به دوستان توصیه میکنم.

-  در صورت علاقمندی به دیدن مجموعه های پخش شده، با یک جستجوی ساده در گوگل می توانید لینکهای مستقیم دانلود را در حجمهای نسبتاً کم از سایتهای فارسی پیدا کنید.

-  لغت Ultimate در زبان انگلیسی معانی مختلفی دارد که در اینجا معنی زیر برای آن متصور بوده و بر همین اساس شاید بهترین ترجمه برای آن عبارت "بهترین" باشد.

Ultimate (adj.): better, bigger, worse etc than all other things or people of the same kind

Ultimate (n.): the best or most modern example of something

/ 5 نظر / 66 بازدید

من شما را لینک میکنم.

آیینه

خب نتایج این جستجوی ساده گوگل و لینک ها رو هم می ذاشتید..[چشمک] فکر کنم باید درباره داشتن ماهواره بیشتر فکر کنم.ظاهرا چیزهای مفیدی رو داریم از دست می دیم.

سینرژی

کانال چند ؟ این لینک هم که به استناد قانون جرایم رایانه ای قابل دسترسی نیست!

حجازی

سلام ماهواره مگه کانالی غیر از فارسی وان هم داره !!!!!!!

شرکت افق

با عرض سلام و خسته نباشید.شرکت افق نماینده دوربین های مداربسته سامسونگ،تجهیزات شبکه دیتاشین و در زمینه باتری و ups زینر فعالیت گسترده ای دارد.با مراجعه به سایت ما را از نظرات و پیشنهادات خود بهره مند نمایید.با تشکر www.ofoghtech.ir